یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
نمایش محتوا نام صفحه
مهمان نام کاربر
نام صفحه
راه‌اندازی تور نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی

معاون تحقیقات، نوآوری و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تور نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی راه‌اندازی می‌شود.


روح‌الله دهقانی فیروزآبادی درخصوص ایجاد فضای تعاملی بین کارآفرینان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امروزه یکی از بزرگترین مشکلات پیش روی تجاری‌سازی و توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان در کشور نبود ارتباطات کافی در بین بازیگران اکوسیستم کارآفرینی کشور است.

وی افزود: از آنجایی که یکی از مهمترین ارکان رشد، توسعه و گسترش اکوسیستم‌های کارآفرینی ارتباطات است، پارک علم و فناوری اقدام به راه‌اندازی تور نوآوری در راستای توسعه بازار شرکت‌های مستقر در پارک کرده است. در این تور تمامی سازمان‌های مختلف، مدارس، متخصصان حوزه‌های فنی و پزشکی و اجتماعی می‌توانند از طریق هماهنگی با پارک علم و فناوری به بازدید از شرکت‌های مستقر اقدام و همچنین از سیاست‌های پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی از نزدیک آشنا شوند.

معاون تحقیقات، نوآوری و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: در این تور به بیان مطالبی در خصوص اکوسیستم‌های کارآفرینی و دلایل ناکامی کسب‌‌‌‌وکارهای ایرانی و جهانی و همچنین عوامل موفقیت یک کسب‌وکار و چگونگی تبدیل یک ایده به محصول بازار پسند و دارای مشتری پرداخته می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.

 

منبع: خبرگزاری آنا
نوع مطلب: خبر، اطلاعیه و مطلب مهم
شناسه مطلب: 125
اهمیت: عادی
مجوز انتشار: دارد
تاریخ ایجاد: یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸
تاریخ آخرین ویرایش: یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸
حوزه (های) مرتبط: پارک علم و فناوری,
شمارنده: 13