یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
نمایش محتوا نام صفحه
مهمان نام کاربر
نام صفحه
راه‌اندازی پردیس پارک علم و فناوری

راه‌اندازی ۳ پردیس پارک علم و فناوری در محدوده استان تهران ظرف ۳ ماه آینده


سرپرست اداره کل امور پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه هم‌افزایی و دیالوگ در عصرانه‌های فناوری این پارک در کوتاه‌مدت نتایج مثبتی به دنبال خواهد داشت، گفت: ظرف دو الی سه ماه آینده سه پردیس پارک در محدوده استان تهران راه‌اندازی خواهد شد.

 محمدجواد صدری مهر در اولین عصرانه فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی که دیروز با حضور جمعی از مسئولان این پارک و مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شد، با بیان اینکه در شرایط تحریم راهی جز مسئله فناوری نداریم و امروز همه مشکلات کشور با فناوری قابل حل است، گفت: در پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد زمان و مکان درست در کنار هم قرار گرفته‌اند.

وی درباره "مکان" درست، اظهار کرد: در حال حاضر دانشگاه آزاد به سمت دانشگاه کارآفرین حرکت می‌کند و در شرایط فعلی استاد کسی است که منتور یا مشاور هم باشد. برخی اساتید دانشگاه اسلامی از این لحاط از اساتید دانشگاه‌های سراسری جلوتر هستند.

سرپرست اداره کل امور پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین قرار گرفتن دکتر ولایتی، دکتر طهرانچی به عنوان یک دانشمند و دکتر دهقانی فیروزآبادی در یک تیم مدیریتی "زمان" درست را رقم می‌زند؛ چرا که این سه نفر توجه ویژه‌ای به فناوری دارند.

صدری مهر با تأکید بر آن که هم‌افزایی و دیالوگ در عصرانه‌های فناوری در کوتاه‌مدت نتایج مثبتی به دنبال خواهد داشت، افزود: کمتر از دو ماه آینده فضای فیزیکی پارک را برای کارکنان به حد مطلوب خواهیم رساند، همچنین سه پردیس پارک در غرب، شرق و جنوب استان تهران با فضای سوله‌ای مناسب ظرف دو الی سه ماه آینده راه‌اندازی خواهند شد.

منبع:  ایسنا نیوز
نوع مطلب: خبر، اطلاعیه و مطلب مهم
شناسه مطلب: 157
اهمیت: عادی
مجوز انتشار: دارد
تاریخ ایجاد: دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸
تاریخ آخرین ویرایش: دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸
حوزه (های) مرتبط: پارک علم و فناوری,
شمارنده: 49