یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
نمایش محتوا نام صفحه
مهمان نام کاربر
نام صفحه




اساتید دانشگاه آزاد اسلامی الگوی مناسبی برای فعالان استارتاپی هستند

صدری مهر: امروزه می‌توان به کمک علم و فناوری مشکلات کشور را حل کرد.


رئیس کل امور پارک‌های علمی و فناوری و شرکت‌های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اساتید دانشگاه آزاد به دلیل این‌که در خارج از محیط دانشگاه نیز کارِ تخصصی می‌کنند؛ منتورهای مناسبی برای تربیت و آموزش دانشجویان و فعالان استارتاپی محسوب می‌شوند.

سیدمحمدجواد صدری‌‌مهر در رویداد نخستین عصرانه فناوری که بعد از ظهر دیروز در پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، گفت: امروزه می‌توان به کمک علم و فناوری مشکلات کشور را حل کرد. با وجود تحریم‌ها نیز چاره‌ای به جز پیش‌روی با علم و فناوری وجود ندارد.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی در مسیر دانشگاه نسل سوم حرکت می‌کند. اساتید دانشگاه آزاد به دلیل این‌که در خارج از محیط دانشگاه نیز کارِ تخصصی می‌کنند؛ منتورهای مناسبی برای تربیت و آموزش دانشجویان و فعالان استارتاپی محسوب می‌شوند.

رئیس کل امور پارک‌های علمی و فناوری و شرکت‌های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی نگاه و توجه ویژه‌ای به علم و فناوری دارد. رئیس این دانشگاه خود دانشمند است. معاون تحقیقات نوآوری و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی‌ نیز سال‌ها در دانشگاه شریف با هسته‌های فناوری در ارتباط بودند و دکتر ولایتی نیز توجه ویژه‌ای به بحث علم و فناوری دارد؛ همه این‌ها نشان از اهمیت بالای رشد و توسعه علم و فناوری در این دانشگاه دارد. به همین منظور سعی می‌شود فرصت بیشتری به استارتاپ ‌ایی داده شود که از دل دانشگاه برمی‌خیزند تا سرعت رشد و توسعه هسته‌های فناوری بیشتر شود.

منبع: خبرگزاری آنا




نوع مطلب: خبر، اطلاعیه و مطلب مهم
شناسه مطلب: 158
اهمیت: عادی
مجوز انتشار: دارد
تاریخ ایجاد: دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸
تاریخ آخرین ویرایش: دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸
حوزه (های) مرتبط: پارک علم و فناوری,
شمارنده: 62